Napis

Niepozorny napis, który zmieni oblicze Waszej sali. Dzięki niemu nadacie sali romantyczny charakter, a goście z pewnością nie będą mogli odwrócić od niego wzroku. W swoim asortymencie posiadamy napis MIŁOŚĆ, LOVE oraz Wasze inicjały wykonane z różnych materiałów oraz żarówek, dzięki czemu idealnie dopasuje się on do wystroju waszej sali.

Fotobudka

Po tradycyjnych zdjęciach czas się na chwilę oderwać i spróbować swoich sił w fotobudce. Tam nie ma schematów, wszystkie chwyty dozwolone-ogranicza Was tylko wyobraźnia. Dzięki fotobudce zapewnicie swoim gościom niesamowite wrażenia oraz pamiątkę na całe życie!

Wynajem samochodów

Planujecie swój najważniejszy dzień w życiu. Czy wiecie już, jakim pojazdem pojedziecie na miejsce ceremonii? Jeśli jeszcze nie, to mamy dla was kilka propozycji, które pomogą wam w wyborze idealnego auta do ślubu!

DJ&Wodzirej 

Zapewniam wspaniałą oprawę muzyczną w najważniejszym dniu Twojego życia.
Dysponuję szerokim i różnorodnym repertuarem, który zaspokoi muzyczne gusta gości w każdym wieku. Zapewniam prowadzenie wesela z kulturą i smakiem.

Marzysz o tym, by Twoje wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne, a zabawa trwała do białego rana? Wystarczy skorzystać z moich usług. 

Ciężki dym

Bajkowy pierwszy taniec w chmurach — brzmi niesamowicie i taki właśnie jest. Zarezerwuj ciężki dym już dziś, a my sprawimy, że ten moment na długo zapadnie w pamięci Waszych gości.

Bańki mydlane

Jeśli chcecie stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas swojej uroczystości i zachwycić swoich gości to połyskujące kolorami tęczy bańki mydlane są właśnie dla Was. Mnóstwo malutkich baniek stworzy niepowtarzalną atmosferę zarówno przy wyjściu z kościoła, podczas składania życzeń i każdym innym momencie.

Szepty, uśmiechy, wyznania, ubrane w nasze kadry.
Wasza historia opowiedziana fotografią i filmem.