O nas

Poznaj nas bliżej!

Cześć!

Bardzo nam miło, że spośród tysięcy innych ofert wylądowaliście właśnie u nas 😊
Mamy ogromną nadzieję, że w naszej szerokiej ofercie znajdziecie coś dla siebie.

Kim jesteśmy?

Zdecydowanie kimś kto żyje tym co robi, każdego dnia starając się podnosić samemu sobie poprzeczkę. Przeżywamy te najważniejsze chwile razem z Wami, i uwieczniamy je po swojemu. Gdy w Młodych po obejrzeniu naszego materiału stają łzy w oczach – wiemy że idziemy w dobrym kierunku 😊

Nasz styl jest aktualny i ponadczasowy, integrujemy się z Wami by wydobyć jak najwięcej szczerych emocji. Historia zapisana okiem kamery będzie historią prawdziwą, do której zawsze będziecie mogli wrócić wspomnieniami.

Q&A

Jaki jest styl naszej pracy?

Podchodzimy do naszej pracy jednocześnie profesjonalnie i “na luzie” - przełamujemy oficjalną barierę z naszymi klientami, ponieważ ułatwia to kontakt i sprawia że każdy czuje się komfortowo. Nasza ekipa uzupełnia się nawzajem, wyrobiliśmy sobie wspólne “workflow”, dzięki czemu nagrywamy bardzo dyskretnie.

Czy posiadamy odpowiednie uprawnienia/kwalifikacje? 

Oczywiście, wszyscy nasi pracownicy ukończyli kurs liturgiczny zezwalający na pracę z aparatem w kościele, a większość załogi posiada uprawnienia UAVO zezwalające na loty dronami.

Jak daleko dojeżdżamy i ile kosztuje dojazd?

Dojeżdżamy do całej Polski, a jeśli będzie trzeba – wylecimy za granicę 😊

Nasz cennik dojazdowy wynosi 1,50 zł/km. 

Jak ubieramy się na wesele? 

Nasza ekipa ubiera się elegancko – czarne koszule, czarne spodnie oraz czarne marynarki - dokładny rodzaj ubioru jest zależny od pogody.

Na jakim sprzęcie pracujemy? 

Nasi operatorzy pracują hybrydowo na sprzęcie Sony – Sony FX3,  Sony A7R IV oraz Sony A7 IV.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Nasz standardowy czas oczekiwania wynosi 180 dni. W swojej ofercie posiadamy jednak możliwość szybszego montażu – możecie odebrać materiał już w dzień wesela! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy? 

Poza standardowymi już dla nas galeriami online, nasi klienci otrzymują specjalne przesyłki z podziękowaniem za zaufanie, oraz z pięknie zapakowanym pendrive’m.

Jak zarezerwować termin? 

Po podjęciu decyzji na skorzystanie z naszych usług, umawiamy się na spotkanie zapoznawcze, na którym dopinamy szczegóły i odpowiadamy na wszelkie pytania. Później następuje podpisanie umowy i wypełnienie ankiety reportażowej.

Jak przebiega rozliczenie? 

W dniu podpisania umowy pobieramy zadatek w wysokości proporcjonalnej do zamówionej usługi, a płatność pozostałej kwoty jest w formie przelewu realizowanego do 3 dni po weselu 😊

Szepty, uśmiechy, wyznania, ubrane w nasze kadry.
Wasza historia opowiedziana fotografią i filmem.